Inne

Pomysł na prezent dla siostry lub brata

Mówi się, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. To jednak wcale nie jest prawda! Warto dbać o dobre i regularne relacje z najbliższymi przez cały rok, nie tylko od święta. Jednak specjalne okazje trzeba zawsze uczcić, ponieważ przy tym pokazać rodzeństwu, że o nim pamiętasz i się o nie troszczysz. Możesz to zrobić dzięki trafionemu prezentowi, który z jednej strony zachwyci, a z drugiej sprawi, że samo wspomnienie o momencie wręczenia go będzie cieszyć nawet po długim czasie. Być może nieoczekiwanie stanie się obiektem rodzinnych historii opowiadanych na każdym spotkaniu?

Prezent dla siostry

Jeśli chcesz obdarować swoją siostrę w taki sposób, aby poczuła się wyjątkowo, musisz dopasować prezent do jej osobowości i upodobań. To może być dobra okazja, aby Twoja siostra dostała kosmetyk marki, której na co dzień nie kupuje ze względu na cenę. Mowa zarówno o produktach pielęgnacyjnych, jak i tych do makijażu! Dobry krem czy maseczka albo paletka cieni czy szminka to bardzo często strzał w dziesiątkę. Innym niemal pewnym wyborem będzie biżuteria. Zastanów, który dodatek siostra nosi najczęściej – kolczyki, naszyjniki czy może bransoletki? Jeśli czuje się dobrze, to nie możesz się pomylić, kupując coś w podobnym guście. Warto też dopasować prezent do zainteresowań bliskiej Ci osoby. Wiesz, że niedługo jedzie na zagraniczną wycieczkę? Sprezentuj coś nawiązującego do tego miejsca, dzięki temu oczekiwanie na wymarzony urlop będzie słodszy, a podróż skojarzy jej się z Tobą. Wiesz, że od jakiegoś czasu siostra uczęszcza na kurs hiszpańskiego? Być może dobre wino albo książka hiszpańskiego pisarza będzie jak znalazł.

Prezent dla brata

Kupując prezent dla męskiego członka Twojej najbliższej rodziny, również możesz zdecydować się na coś bezpiecznego i uniwersalnego. Takim wyborem będzie lubiany przez brata alkohol, krawat pasujący do garnituru czy ulubionej koszuli albo portfel. Ostatnio coraz częściej wręczanym prezentem są znów gry planszowe i puzzle. Twój brat skorzysta z nich na spotkaniach ze znajomymi, a będzie to upominek, który może stać się pretekstem to wieczoru w rodzinnym gronie, choćby bez okazji! A może zdecydujesz się sprezentować nie przedmiot, a czas? Będzie to z jednej strony niecodzienny pomysł, a z drugiej niezwykle wartościowy podarek. Kup bilety do kina na film, który na pewno mu się spodoba, i wybierz się tam razem z nim. Nada to Waszej relacji luzu i przyjacielskiej bliskości, a przy okazji zyskacie temat do co najmniej kilku rozmów. Albo zaproś brata na kolację do lubianej przez niego restauracji i porozmawiajcie na tematy, na które na co dzień brakuje czasu.

Pamiętaj też, że Twoi najbliżsi docenią przede wszystkim gest i chęć podarowania im czegoś wyjątkowego. Nawet jeśli nie trafisz z prezentem, to jest to zdecydowanie mniej ważne niż pamięć i czas spędzony z rodziną. Wskazówka na przyszłość, która może okazać się kluczem do sukcesu? Zawsze, kiedy Twoja siostry lub Twój brat wspominają o czymś, co chcieliby dostać, nawet długo przed jakąś okazją, zapisz sobie to w kalendarzu przy dacie tego wydarzenia. Być może zapomnisz, co takiego sugerowali, ale będziesz mieć to zapisane w telefonie!

2 thoughts on “Pomysł na prezent dla siostry lub brata”

  1. Zgadzam się w każdym calu. Liczę na to, że w portalu pojawi się znacznie więcej artykułów właśnie na ten temat.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *