Moda i uroda

Rzęsy na pasku idealnym dodatkiem do codziennego i wieczorowego makijażu

Każdej z nas zdarzyło się z pewnością chociaż raz skorzystać z usług kosmetyczki, która wykonała nam specjalną usługę na rzęsy, taką jak przedłużanie czy laminowanie bądź też o własnych siłach dopełniała swój makijaż o sztuczne rzęsy na pasku. Zapewne wiele kobiet powtarza te zabiegi regularnie czy też samodzielnie je przykleja. To wszystko przez to, jaki efekt daje nam wykonana stylizacja. Oko jest podkreślone, a zarazem optycznie się powiększa.

Udać się do specjalisty czy nauczyć się samodzielnego przyklejania sztucznych rzęs?

Kwestia, czy lepiej jest udać się na specjalny zabieg do salonu kosmetycznego, czy nabyć kilka par sztucznych rzęs i nauczyć się jak je przyklejać, od lat jest kwestią wielu nieporozumień. Tak naprawdę wszystko zależy od twoich upodobań i umiejętności. Jeśli bardzo podoba nam się efekt, jaki daje nam pogrubienie rzęs, a nie posiadamy odpowiedniego talentu, możemy udać się do kosmetyczki. Tam skorzystamy z profesjonalnych usług. Obecnie jednak na różnych platformach społecznościowych udostępnionych jest mnóstwo filmików czy poradników, które tłumaczą od podstaw, jak założyć sztuczne rzęsy, tak by wyglądały perfekcyjnie, a przy tym trzymały nam się jak najdłużej. Po kilkukrotnym obejrzeniu video z pewnością zrozumiesz, jak wygląda cały ten proces. Wówczas pozostanie ci tylko praktyczne przećwiczenie przyklejania rzęs. Samodzielnie zakładanie sztucznych rzęs, nie będzie stanowiło dla ciebie problemu. Będziesz mogła uzupełniać nimi makijaż w każdej chwili.

Odmienne rodzaje sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy występują z reguły w dwóch najbardziej powszechnych odsłonach, a mianowicie są to: pojedyncze kępki rzęs i rzęsy na pasku. W zależności od upodobań i umiejętności kobiety decydują się na jedne z nich. Niezmiennie, od dłuższego czasu sztuczne rzęsy na pasku cieszą się większą popularnością. To ze względu na ich łatwe przyklejanie, a także brak obawy przed odpadnięciem jednej z kępek. Do ich aplikacji potrzebna jest tylko odrobina specjalnego kleju i pesety bądź czegoś o podobnych właściwościach.

A co z długością i modelem?

Obecnie produkowane jest tak wiele modeli sztucznych rzęs na pasku, że z pewnością każdy znajdzie coś, w czym będzie mu do twarzy. Można zdecydować się na wybór krótszych, dłuższych, bardziej lub mniej objętościowych, a nawet takich niesymetrycznych. Ponadto, aby jeszcze bardziej ułatwić kobietom ich aplikację, dostępne są połówki sztucznych rzęs. Podkreślają one zewnętrzny kącik oka, optycznie je przy tym wydłużając. Wprowadzenie tak odmiennych rodzajów rzęs na pasku jest robione z myślą o kobietach, by mogły poczuć się wyjątkowo, a przy tym komfortowo.

 

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *