Motoryzacja i transport

Taxi na trasie Zakopane – Kraków, czy warto zamówić?

Wielu turystów podróżując w stronę Tatr, do Zakopanego, szczególnie przybywających zza granicy kraju samolotem do lotniska Balice w Krakowie, zastanawia się jak wygodnie, szybko i w atrakcyjnej cenie dotrzeć z lotniska w Krakowie do Zakopanego. Spośród różnych opcji transportu, najwygodniejszym i najszybszym będzie zamówienie taxi z Krakowa do Zakopanego . Zamawiając transport taksówką lub wynajętym busem, możemy liczyć na punktualny odbiór z lotniska do wybranego hotelu lub pensjonatu pod Tatrami, w Zakopanem.

Taxi Transfer Zakopane – Kraków , atuty takiego środka transportu

Niewątpliwym atutem zamówienia prywatnej taksówki lub busa z lotniska w Krakowie do Zakopanego, to szybki, indywidualny transfer bez przystanków i przesiadek w trasie i konieczności dostosowania się do różnych rozkładów jazdy linii regularnych. Taksówki to wygodny sposób  przemieszczania się na trasie Zakopane – Kraków, gdzie podróżujemy nowoczesnym, klimatyzowanym pojazdem z pojemnym bagażnikiem, z doświadczonym kierowcą, którzy będzie do naszej dyspozycji w trakcie podróży i pomoże z bagażami. Warto zwrócić też uwagę, że zamawiając transfer z Krakowa do Zakopanego, dojeżdżamy bezpośrednio z lotniska lub dworca w Krakowie do wybranego miejsca zakwaterowania w Zakopanem, bez konieczności szukania opcji transportu z dworca w Zakopanem do naszego pensjonatu lub hotelu, który niejednokrotnie oddalony jest nawet kilkanaście kilometrów od centrum miasta.

Zamówienie taksówki z Zakopanego do Krakowa

Korzystając z usług firmy oferującej transfery lotniskowe Zakopane – Kraków możemy liczyć także, na zamówienie transferu powrotnego na lotnisko, dworzec lub do wybranego hotelu w Krakowie. Zamawiając bezpośredni transport do Krakowa, możemy liczyć na punktualny odbiór “door to door”, dzięki czemu, możemy być pewni, że dotrzemy na czas na samolot lub pociąg, bez konieczności niepotrzebnego stresu w trakcie naszej podróży. Wygodnym sposobem na zamówienie takiej taksówki na trasie Zakopane – Kraków, jest dokonanie rezerwacji telefonicznej lub online, za pomocą formularzy kontaktowych. Dyspozytor firmy poinforumuje nas o cenie, możliwościach i opcjach wybranego transferu.

Ile kosztuje taxi z Krakowa do Zakopanego? Cena taxi Zakopane – Kraków

Ceny taksówek z Krakowa do Zakopanego są zróżnicowane. Najtańszą opcją wyboru taxi na trasie Zakopane – Kraków jest zarezerwowanie transferu z wyprzedzeniem, niż korzystanie z usług taksówek na lotniskowych postojach. Cena transferu z Krakowa do Zakopanego w zależności od sezonu (sezon niski – taniej, sezon wysoki lato/zima – nieco drożej), wynosi od około 480 złotych lub 120 EURO. Analogicznie cena taksówki w trasie powrotnej z Zakopanego do Krakowa to podobny koszt. Koszt zależny jest też od takich, czynników jak ilość osób, w grupie której podróżujemy. W przypadku rezerwacji taksówki 8 – osobowej, koszt takiego transferu będzie wynosił około 600 złotych, co w przeliczeniu na osobę wychodzi bardzo atrakcyjnie, bo 75 złotych od osoby.

Dodatkowe informacje: taxi z Krakowa do Zakopanego.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *