Biznes i finanse

Inwestuj z Cypr-Inwest w atrakcyjne nieruchomości i czerp z tego łatwe zyski!

Marzą Ci się łatwe zyski? Nie wiesz, jakie inwestycje mogą Ci je zapewnić? W takim razie musisz koniecznie poznać ofertę Cypr-Inwest, ponieważ opiera się na inwestycjach w atrakcyjne nieruchomości na Cyprze i zapewnia łatwe i pewne zyski. Zainteresowany? Zachęcamy zatem do krótkiej lektury!

Inwestycje z Cypr-Inwest w atrakcyjne nieruchomości – dlaczego warto?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że do inwestycji w atrakcyjne nieruchomości zachęca profesjonalna firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Cypr-Inwest posiada szerokie doświadczenie w nieruchomościach oraz sztab wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i praktyką. Nie sposób pominąć także realizacji wielu budowli w najbardziej rentownych lokalizacjach Cypru, czy sprzedaży i zarządzania luksusowymi apartamentami.

Co ciekawe, Cypr-Inwest od lat dzieli się wypracowanymi zyskami z inwestorami. Do tego nie wymaga od nich doświadczenia, znajomości branży, czy poszerzania wiedzy. Chętnie wspiera na każdym etapie inwestycyjnego, który dodatkowo kończy się wpisaniem na listę udziałowców spółki CyprusInvest. Czym zatem można wyobrazić sobie lepszą inwestycję? Pewnie, że nie! Dlatego już dziś dowiedz się, na czym polega Crowdfunding Inwestycyjny! http://cyprinvest.com/ będzie dla Ciebie najlepszym źródłem informacji!

Inwestycje z Cypr-Inwest w atrakcyjne nieruchomości –  kto może się na nie zdecydować?

Cypr-Inwest wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, co oznacza, że na współpracę może zdecydować się praktycznie każdy. Nie jest brany pod uwagę status społeczny, zasobność portfela, czy też wykształcenie. Na inwestycje z Cypr-Inwest w atrakcyjnie nieruchomości może zdecydować się osoba prywatna, jak i prowadząca własny biznes. Nie będzie brany pod uwagę też profil działania danej firmy, czy jej wielkość.

Tym samym o tego typu inwestycjach mogą myśleć właściciele jednoosobowej działalności gospodarczej, małej firmy, czy dużego przedsiębiorstwa. To idealna opcja dla osób pracujących na etacie, które pragną zwiększyć swój majątek i czerpać dodatkowe korzyści, a z Cypr-Inwest jest ich całkiem sporo.

Inwestycje z Cypr-Inwest w atrakcyjne nieruchomości –  jak to wygląda w praktyce?

 Cypr-Inwest skupia się na realizacji projektów na Cyprze, więc to właśnie tutaj można zainwestować swoje pieniądze w atrakcyjne nieruchomości. Aby stać się udziałowcem spółki, wystarczy wkład w wysokości od 5.000 złotych, który można zwiększać w zależności od swoich możliwości finansowych. Co ważne, nikt z nas nie musi zastanawiać się nad bezpieczeństwem inwestycji, ponieważ Cypr-Inwest stosuje model, w którym każdy inwestor staje się współwłaścicielem nieruchomości i czerpie z niej korzyści co miesiąc. Zyskuje się na wzroście wartości, czy nawet na wynajmie 10,6% rocznie, a profity wypłacane są bezpośrednio na konto bankowe.

Nie trzeba przy tym angażować się w zarządzenie obiektem, ponieważ nad procesem najmu czuwa doświadczony zespół  Cypr-Inwest. To duże udogodnienie dla wielu z nas, ponieważ inwestycje w atrakcyjne nieruchomości nie kolidują z prowadzeniem firmy, czy pracą na etacie. Można w spokoju skupić się na swoich codziennych sprawach i czerpać pewne zyski w bardzo łatwy sposób. Jakby tego było mało, to inwestorzy są uprawnieni do korzystania z pobytów właścicielskich w apartamentach na Cyprze i to bezpłatnie do 14 dni.

W dowolnym momencie można też zrezygnować z inwestycji w spółce poprzez sprzedaż lub przekazanie posiadanych udziałów dowolnej osobie. Jeśli będziemy chcieli pozbyć się swoich udziałów w spółce znacznie szybciej, to wystarczy zgłosić chęć zbycia do Cypr-Inwest i wtedy firma odkupi je od nas  w cenie zakupu i to w terminie do trzech miesięcy od zgłoszenia takiej dyspozycji.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *