Inne

Nowoczesna sala konferencyjna w Hotelu Włoskim w Poznaniu

Poszukują Państwo hotelu z salą konferencyjną idealną do przeprowadzenia konferencji bądź szkolenia? Priorytetem jest wysoki standard świadczonych usług i idealna lokalizacja? Świetny wybór!

Hotel Poznań Włoski serdecznie zaprasza do skorzystania z nowoczesnej, stylowej sali konferencyjnej, która pozwala na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, kontraktacji, warsztatów i seminariów, które pozostaną w pamięci uczestników. Mnogość możliwości aranżacji oferowanej przez nasz Hotel sali konferencyjnej pozwala na indywidualne dostosowanie sali do potrzeb klienta, a sama sala pomieści aż do 60 osób.

Sala konferencyjna jest w pełni klimatyzowana i wyposażona w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, co pozwoli na bardzo efektowne przeprowadzenie spotkania. Dzięki wysokiej klasy akcesoriom multimedialnym organizowane w naszej sali wydarzenia zyskują profesjonalną i atrakcyjną audio-wizualną oprawę.
W chwilach odpoczynku chetnie zapewnimy klasyczną przerwę kawową lub taką, która będzie odpowiednio dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz wyrobów cukierniczych i gorących napojów proponujemy Państwu także smaczne bufetowe posiłki. W Naszej ofercie posiadamy również przepyszne lunche, sycące obiadokolacje lub eleganckie bankiety. Jest to idealny moment, żeby oderwać myśli i zrelaksować się przy pysznych daniach serwowanych w Naszej Restauracji.

Na życzenie klienta z ogromną przyjemnością pomożemy przy wyborze tzw. Gwiazdy Wieczoru w postaci znanego aktora, kabaretu lub zjawiskowego występu muzycznego, który umili Państwu pobyt w naszym ośrodku.

W przypadku kilkudniowego pobytu w naszym hotelu mamy do Państwa dyspozycji wyjątkowe, nowoczesne i eleganckie pokoje typu DELUX lub VIP SUPERIOR o wysokim standardzie, wyposażone w pełny wachlarz udogodnień. Wszystkie pokoje są urządzone tak, aby zapewnić Państwu prawdziwą wygodę pobytu i pozwolić na pełny odpoczynek.

W ofercie hotelu również gwarantujemy Państwu bezpłatny parking na terenie naszego obiektu oraz oferujemy pomoc przy organizacji transferu z lub do Portu Lotniczego w Poznaniu.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskana dodatkowych informacji, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczonych przez Nasz Hotel usług oraz szczycimy się bardzo przyjaznym personelem, a także miłą i sympatyczną obsługą. Nie możemy się doczekać, aby ugościć Państwa w naszym Hotelu Włoskim w Poznaniu.

Sprawdź: sala konferencyjna Poznań.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *