Turystyka i wypoczynek

Klimatyczny hotel w centrum Poznania

Wybierasz się na wycieczkę lub w podróż służbową do stolicy Wielkopolski i zastanawiasz się jakie miejsce noclegowe wybrać? Hotel Poznań centrum będzie idealnym rozwiązaniem. W większość miejsc podjedziesz tramwajem, autobusem lub własnym samochodem. Nie powinieneś mieć także problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego w miejscu docelowym spotkania. W Hotelu Włoskim z pewnością go nie zabraknie.

Hotel Włoski w Poznaniu – zalety

Hotel Poznań Centrum to także wspomniany już Hotel Włoski, zlokalizowany przy ulicy Dolna Wilda 8. Został on zbudowany w stylu butikowym, a dzięki przestronnym pokojom i nie narzucającej się obsłudze jest chętnie wybierany przez turystów z całego świata, a tym bardziej z Polski. Sama stolica Wielkopolski ma wiele do zaoferowania, o czym doskonale wiedzą wszyscy Ci, którzy zmierzają tam na wypoczynek, czy konferencje służbowe. Dzięki Targom Poznańskim i licznym atrakcjom, miasto to przyciąga wielu przedsiębiorców i turystów. Pokoje w Hotelu Włoskim wyposażone są według najwyższego standardu. Na miejscu znajdziemy standardowy zestaw do przygotowania kawy i herbaty, ręczniki, czy wodę. Ponadto jednak nie musimy martwić się także o ładowarkę do telefonu, kontakty USB, czy pantofle znajdujące się w łazience. Zakwaterować można się w pokoju typu Deluxe lub VIP Superior.

Hotel Poznań centrum – który pokój wybrać?

Choć pozornie miejsc noclegowych w Poznaniu nie brakuje, to jednak wybierając się na wypoczynek, czy konferencję, oczekujesz zapewne standardu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania. Hotel Włoski sprosta nawet najbardziej niecodziennym oczekiwaniom. Pokoje w większości z widokiem na miasto, z prywatną łazienką i wygodnymi łóżkami sprawią, że do Poznania i hotelu będziesz wracał z uśmiechem na twarzy. Dodatkowym atutem Hotelu Włoskiego jest możliwość wypożyczenia rowerów dla gości hotelowych bezpłatnie. W budynku znajduje się także restauracja, w której możesz zjeść pyszne śniadanie, czy późny obiad, kolację. Jeżeli istnieje taka potrzeba, można także wynająć salę konferencyjną, która jednocześnie może pomieścić do 60 osób.

Co robić w wolnym czasie w Poznaniu?

Hotel Poznań Centrum już mamy wybrany, czas pomyśleć o atrakcjach w wolnym czasie. Z pewnością obowiązkowo należy przespacerować się na Stary Rynek, zajrzeć do Rogalowego Muzeum Poznania, czy Muzeum Powstania Wielkopolskiego. Jeśli lubisz nowocześniejsze atrakcje, z pewnością zachwyci się Brama Poznania, gdzie cofniesz się do początków Państwa Polskiego, a następnie w sposób interaktywny wrócisz do współczesności. Jesteśmy przekonani, że połączenie noclegu w Hotelu Włoskim razem z dostępnymi atrakcjami na mapie stolicy Wielkopolski sprawi, że będziesz częstym gościem w tym mieście.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *